Stavební firma LÍZAL plus s.r.o. - používané technologie zateplování

Pro kontaktní zateplování fasád používáme certifikované zateplovací systémy Capatect. Jsme držiteli všech potřebných kvalifikačních certifikátů a naši pracovníci jsou pravidelně proškolování v oblasti použití zateplovacích a fasádních systémů a technologických postupů. Pro zateplování a konečnou úpravu fasad používáme následující systémy:

Capatect Basic Line - Výhodné zateplení

Klasická varianta BASIC-LINE je tepelně izolační kombinovaný systém s bílým polystyrénem (Polystyren EPS F-70) jako izolačním materiálem. Po desetiletí osvědčená varianta splňuje v ekonomickém a technickém ohledu veškeré požadavky izolací venkovních stěn.
Capatect Minera Line - Čistě minerální zateplení

Nanejvýš kvalitní izolační systém MINERA - LINE je extrémně difúzní, robustní, nehořlavý a má dlouhou životnost z důvodu použití výhradně minerálních složek - izolačního materiálu z minerálních vláken, minerálních tmelů a šlechtěných omítek
Capatect TOP Line - Perfektní zateplení

Špičkový polystyrénový izolační systém TOP-LINE, využívá HiTech komponent. Dosahuje optimální izolační účinnosti pomocí nově vyvinutých izolačních desek Capatect Dalmatin. Extrémně odolný systém s elastickou armovací vrstvou. Vrchní omítka na bázi silikonové pryskyřice je vysoce prodyšná a výborně odpuzuje nečistoty.
Capatect ECO Line - Přírodní zateplení

ECO-LINE je izolační systém s výhradně biologickými a minerálními složkami. Izolační materiál ze stoprocentně obnovitelného zdroje průmyslového konopí, minerální tmely a minerální šlechtěné omítky zaručují izolaci vnějších stěn maximálně šetřící životní prostředí.
 
Capatect KD Putz - Matná strukturovaná omítka s pojivy ze syntetické pryskyřice, k okamžitému použití

Vysoce odolná robustní disperzní omítka se škrábanou nebo zrnitou strukturou s obsahem mletého přírodního kamene různé zrnitosti pro aplikaci v interiéru i exteriéru. Obzvláště vhodná pro provedení vysoce odolných vnitřních ploch, např. schodišť, chodeb, obytných prostor a kanceláří
Capatect SI Putz - Silikátová minerální omítka k okamžitému použití v interiéru i exteriéru

Vysoce kvalitní strukturovaná omítka s různou zrnitostí pro provedení dekorativních minerálních omítek se škrábanou nebo zrnitou strukturou.
Capatect SH Putz - Silikonová omítka s minerálním charakterem, hydrofobní, vysoce prodyšná

Vysoce kvalitní strukturovaná omítka s různou zrnitostí pro provedení dekorativních minerálních omítek se škrábanou strukturou. Vhodná pro vnější i vnitřní použití na veškeré nenatřené omítky a betony a nekřídující minerální a disperzní podklady.
Capatect MK Reibputz - Minerální šlechtěná omítka na vápenocementové bázi ve struktuře zrno na zrno

Minerální omítka vhodná především k minerálním zateplovacím systémům Capatect, jako finální vrstva v systému sanačních omítek Capatect, na beton, minerální omítky, sádrokartonové desky nebo sádrové omítky.